DORADCA KLIENTA - KREDYT OK

KONTAKT

Piła - Dodane przez hr2 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia DORADCA KLIENTA - KREDYT OK

Działamy na rynku finansowym już od 15 lat, posiadamy ponad 100 oddziałów na terenie całego kraju i ciągle się rozwijamy.

Obecnie poszukujemy kandydata/kandydatki na stanowisko:

Doradca Klienta
Miejsce pracy: PIŁA

My oferujemy:
szkolenie adaptacyjne: produktowe, sprzedażowe i windykacyjne,
zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
wynagrodzenie: stała pensja + system premiowy,
narzędzia pracy (samochód + telefon komórkowy).

Twoje obowiązki:
1. Kompleksowa obsługa Klienta w Oddziale
2. Praca z Klientem zaległościowym w terenie
3. Aktywna sprzedaż produktów i usług oferowanych przez Spółkę
4. Aktywne pozyskiwanie klientów

Nasze oczekiwania:
wykształcenie min. średnie
wysoka orientacja na cel
pozytywny stosunek do świata i ludzi
prawo jazdy kat. B i doświadczenie w prowadzeniu samochodu
dobra znajomość obsługi pakietu MS Office

Dodatkowym atutem będzie
- doświadczenie w obsłudze Klienta i sprzedaży produktów finansowych

Jeżeli jesteś zainteresowany/a powyższą ofertą pracy - prześlij swoje CV

Spółka zastrzega sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o dołączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 290 - pokaż numer telefonu - r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926) z późniejszymi zmianami

Mapa PiłaProfil założony 6 miesięcy temu

Zapytaj o ogłoszenie - DORADCA KLIENTA - KREDYT OK

Polecane, ciekawe strony z Piły. Prowadzisz serwis o Pile lub zwiazany z Piła - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Urząd Miasta Piła !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Piła City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Piły: Wałcz ogłoszenia - Złotów darmowe ogłoszenia - Wągrowiec ogłoszenia bezpłatne - Szamotuły ogłoszenia - Szczecinek sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję