Doradca Klienta Biznesowego Orange

KONTAKT

Piła - Dodane przez praca12 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Doradca Klienta Biznesowego Orange

Chcesz kreować sukces najlepszej marki telekomunikacyjnej w Polsce ?
Chcesz doradzać, a nie tylko sprzedawać ?
Dołącz do nas jako Doradca Klienta Biznesowego Orange.

Twoje główne zadania:
Doradztwo w zakresie rozwiązań telekomunikacyjnych w firmach
Opieka nad powierzonym portfelem Klientów Biznesowych
Rozwój sprzedaży poprzez pozyskiwanie nowych Klientów Biznesowych
Opieka nad obecnymi Klientami Orange i utrzymanie dotychczasowych Klientów
Prowadzenie negocjacji handlowych, sprzedaż usług i produktów operatora Orange

Nasze oczekiwania:
Co najmniej 2-letnie doświadczenie w sprzedaży usług telekomunikacyjnych lub IT
Doświadczenie w sprzedaży do Klientów Biznesowych
Zainteresowanie nowymi technologiami
Znajomość technik sprzedaży i negocjacji
Umiejętność planowania własnej pracy, gotowość do pracy w terenie
Mile widziany własny samochód
Mile widziana własna działalność gospodarcza lub gotowość do jej otwarcia

Oferujemy Ci:

Portfel Klientów do stałej opieki
Dodatkowe bazy Klientów wspomagające realizację celów sprzedażowych
Stałe wynagrodzenie za opiekę nad powierzonym Portfelem Klientów w przedziale 2.500 zł - 5.600 zł
Dodatkowe wynagrodzenie prowizyjne za zrealizowaną sprzedaż
Nowy, przejrzysty system prowizyjny
Podstawowe narzędzia pracy
Szkolenia sprzedażowe i produktowe
Pracę w segmencie Small/Medium o najwyższym potencjale sprzedażowym

Aplikacje zawierające CV, list motywacyjny oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby niniejszego ogłoszenia prosimy przesyłać, w tytule podając Doradca Klienta Biznesowego Orange, na adres: praca @sanmar.pl

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów KC.

Mapa PiłaProfil założony około 1 rok temu

Zapytaj o ogłoszenie - Doradca Klienta Biznesowego Orange

Polecane, ciekawe strony z Piły. Prowadzisz serwis o Pile lub zwiazany z Piła - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Urząd Miasta Piła !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Piła City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Piły: Wałcz ogłoszenia - Złotów darmowe ogłoszenia - Wągrowiec ogłoszenia bezpłatne - Szamotuły ogłoszenia - Szczecinek sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję