Elektryk Niemcy

KONTAKT

Piła - Dodane przez joanna.piecha (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Elektryk Niemcy

Firma Human & Hunter posiadająca certyfikat o numerze rejestru 6664, zajmuje się rekrutacją i selekcją pracowników oraz doradztwem personalnym.
Dla naszego klienta poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

ELEKTRYK
ENW/JP/K
Wangen im Allgu

Opis stanowiska pracy:
Do zakresu obowiązków elektryka należ: przygotowanie pod montaż, wykonanie kompletnego montażu, wykonanie testów działania instalacji elektrycznej oraz prowadzenie napraw i konserwacji
Podczas przygotowania do zakresu obowiązków należy: sprawdzenie kompletności zamówień, wybór odpowiednich materiałów oraz narzędzi niezbędnych do wykonania pracy
Podczas wykonywania kompletnego montażu zakres obowiązków obejmuje: montaż elektryki, pneumatyki, mechaniki, wykonanie instalacji zgodnie z rysunkiem technicznym, właściwe ustawienie urządzeń sterujących, sprawdzenie poprawności działania urządzeń zabezpieczających
Podczas wykonywania testów działania do obowiązków pracownika należy: wybór odpowiedniego sprzętu pomiarowego, eliminacja błędów, wykonywanie przeróbek, sprawdzenie jakości wykonanych elementów
W zakres obowiązków przy prowadzeniu napraw i konserwacji wchodzi: konserwacja sprzętu, przekazanie informacji dotyczących błędów w działaniu maszyn oraz wskazanie sposobu ich rozwiązania, wymiana zepsutych części, elementy kontrolowane pod kątem wad optycznych
Do zakresu obowiązków należy: montaż wtyczek, gniazd CE, okablowanie urządzeń sterujących (przełączniki, przyciski), przełączników (jedno i dwubiegunowych, w wersji Ex), wyłączników awaryjnych, przełączników świateł, montaż podwozi maszyn
Wymagania:
Możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz
Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego wcześniejsza weryfikacja
Doświadczenie w pracy
Prawo jazdy kat. B oraz możliwość dojazdu własnym samochodem

Oferujemy:
Wysokie wynagrodzenie
Ubezpieczenie
Możliwość szybkiego podjęcia pracy
Możliwość zdobycia doświadczenia w pracy za granicą
Elastyczna forma wynagrodzenia (w zależności od tego czy pracownik potrzebuje oferty zakwaterowania)
Zakwaterowanie
Możliwość stałej współpracy (przez kilka lat)
Prowadzenie inwestycji mających na celu szkolenie pracowników

Kandydatów spełniających opisane wymagania prosimy o przesłanie CV w języku niemieckim ze zdjęciem oraz aktualnych certyfikatów.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 ze zm.

Mapa PiłaProfil założony około 2 lata temu

Zapytaj o ogłoszenie - Elektryk Niemcy

Polecane, ciekawe strony z Piły. Prowadzisz serwis o Pile lub zwiazany z Piła - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Urząd Miasta Piła !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Piła City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Piły: Wałcz ogłoszenia - Złotów darmowe ogłoszenia - Wągrowiec ogłoszenia bezpłatne - Szamotuły ogłoszenia - Szczecinek sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję