Konsultant ds. Obsługi Klienta- Piła

KONTAKT

Piła - Dodane przez praca.poznan3 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Konsultant ds. Obsługi Klienta- Piła

FallWork Sp. z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego w związku z dynamicznym rozwojem naszego klienta z branży call center poszukujemy pracownika działu call center.

Pracownik Działu Call Center
Lokalizacja: Piła

Oferujemy:

- atrakcyjna stawka godzinowa
- elastyczne godziny pracy
- stała podstawa godzinowa + premia
- przyjemną atmosferę
- szkolenia, które odbędą się na początku grudnia

Obowiązki:

- utrzymywanie kontaktów ze stałymi Klientami
- profesjonalna obsługa Klienta
- udzielanie Klientom informacji lub pomocy

Wymagania:
- miły głos oraz dobra dykcja
- dyspozycyjność
- entuzjazm i chęć do pracy
- pozytywne nastawienie do kontaktu z ludźmi!

W przypadku pytań prosimy o kontakt pod numerem 61 662 75 00.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).

Mapa PiłaProfil założony około 1 rok temu

Zapytaj o ogłoszenie - Konsultant ds. Obsługi Klienta- Piła

Polecane, ciekawe strony z Piły. Prowadzisz serwis o Pile lub zwiazany z Piła - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Urząd Miasta Piła !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Piła City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Piły: Wałcz ogłoszenia - Złotów darmowe ogłoszenia - Wągrowiec ogłoszenia bezpłatne - Szamotuły ogłoszenia - Szczecinek sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję