Mechanik samochodowy

KONTAKT

Piła - Dodane przez joanna.piecha (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Mechanik samochodowy

Firma HUMAN & HUNTER posiadająca certyfikat o numerze rejestru 6664, zajmuje się rekrutacją i selekcją pracowników oraz doradztwem personalnym. Dla naszego klienta obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

MECHANIK SAMOCHODÓW OSOBOWYCH
Kurrne, Belgia
MSO/JP/K

Opis stanowiska pracy:
Praca w charakterze mechanika - diagnosty
W zakres obowiązków wchodzą prace konserwatorskie: wymiana oleju, wymiana paska rozrządu, przywracanie danych
Diagnostyka usterek
Może wystąpić systemami diagnostycznymi
Możliwość podjęcia pracy w krótkim terminie
Wymagania:
Bardzo dobra znajomość języka angielskiego lub francuskiego, zarówno w mowie i piśmie wcześniejsza weryfikacja
Komunikatywność
Doświadczenie w pracy z mechaniką samochodów Dacia, Renault, Citroen, Peugeot
Doświadczenie w pracach ogólno konserwatorskich samochodów osobowych
Umiejętności związane z diagnozowaniem problemów
Chęć rozwoju
Możliwość pracy w nadgodzinach
Precyzja w wykonywaniu pracy
Szybka adaptacja
Umiejętność pracy zarówno indywidualnie jak i w grupie
Mile widziane prawo jazdy kat. B oraz własny samochód
Mile widziane wykształcenie kierunkowe

Oferujemy:
Pracę w międzynarodowej firmie
Możliwość dłuższej współpracy
Wysokie wynagrodzenie
Możliwość zdobycia doświadczenia
Możliwość pracy w nadgodzinach oraz w soboty
Ubezpieczenie belgijskie
Zakwaterowanie
Opiekę koordynatora na terenie Belgii

Kandydatów zainteresowanych ofertą oraz spełniających powyższe wymagania prosimy o nadsyłanie aplikacji CV w języku angielskim ze zdjęciem oraz listów motywacyjnych.

Mapa PiłaProfil założony około 1 rok temu

Zapytaj o ogłoszenie - Mechanik samochodowy

Polecane, ciekawe strony z Piły. Prowadzisz serwis o Pile lub zwiazany z Piła - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Urząd Miasta Piła !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Piła City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Piły: Wałcz ogłoszenia - Złotów darmowe ogłoszenia - Wągrowiec ogłoszenia bezpłatne - Szamotuły ogłoszenia - Szczecinek sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję