ODSZKODOWANIA ZA SŁUPY ENERGETYCZNE

KONTAKT

Piła - Dodane przez wlodek99 (firma) -

ODSZKODOWANIA ZA SŁUPY ENERGETYCZNE

Pełna treść ogłoszenia ODSZKODOWANIA ZA SŁUPY ENERGETYCZNE

ODSZKODOWANIA
Za słupy energetyczne
Proponujemy Państwu kompleksową obsługę roszczeń związanych z uzyskaniem odszkodowania za słupy energetyczne, wodociągi i inne media.
Dochodzimy odszkodowań za straty jakie poniósł władający nieruchomością, w tym za zmniejszenie wartości nieruchomości spowodowane wybudowaniem infrastruktury.
Występujemy o rekompensatę za utracone korzyści, które władający mógłby uzyskać gdyby nie budowano infrastruktury (zniszczenie, utrata lub uszkodzenie pożytków i części składowych gruntu).
Nadto występujemy o zadośćuczynienie za bezumowne korzystanie z nieruchomości za okres ostatnich 10 lat oraz negocjujemy opłatę za służebność przesyłu, za prawo przejścia, przejazdu i korzystania z nieruchomości.
Doświadczenie wskazuje, że uzyskanie wskazanych roszczeń możliwe jest po dokładnym wyliczeniu wysokości odszkodowania jakie przysługuje danemu poszkodowanemu. Niezbędne jest zatem opracowanie dokładnej opinii rzeczoznawczej wyliczającej wysokość poszczególnych składników odszkodowania.
Po przedłożeniu nam wskazanych poniżej dokumentów rzeczoznawca analizuje szanse na uzyskanie odszkodowania. Jeżeli uważamy, że odszkodowanie przysługuje w znacznej wysokości (kwoty rzędu od kilkunastu do kilkuset tysięcy PLN) proponujemy Klientowi wykonanie dla niego opinii. Prowadzimy negocjacje z podmiotem zobowiązanym do wypłaty odszkodowania, bądź kierujemy sprawę na drogę sądową.
Wykaz dokumentów koniecznych do konsultacji:
1. aktualny odpis księgi wieczystej odnoszącej się do gruntu (chyba że księga jest w wersji elektronicznej - wtedy wystarczy sam nr księgi wieczystej)
2. wypis i wyrys z ewidencji gruntów
3. zaświadczenie o przeznaczeniu nieruchomości w planie lub studium gminnym
4. korespondencja z operatorem, którego instalacja położona jest na naszym terenie (jeżeli taka była prowadzona)
5. wskazanie właściciela sieci infrastruktury i rodzaju sieci
Wszelkie informacje dostępne pod numerem telefonu
600-023-799
67/215-30-63

Mapa PiłaProfil założony około 5 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - ODSZKODOWANIA ZA SŁUPY ENERGETYCZNE


Polecane, ciekawe strony z Piły. Prowadzisz serwis o Pile lub zwiazany z Piła - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Urząd Miasta Piła !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Piła City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Piły: Wałcz ogłoszenia - Złotów darmowe ogłoszenia - Wągrowiec ogłoszenia bezpłatne - Szamotuły ogłoszenia - Szczecinek sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję

Strona internetowa Piła City wykorzystuje pliki cookie zapisywane w pamięci przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje dostępne są tutaj