Operator danych produktowych

KONTAKT

Złotów - Dodane przez rekrutacja9 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Operator danych produktowych

Jesteśmy jedną z czołowych firm handlowych z branży AGD/RTV/IT w Polsce. Nasze sukcesy możemy osiągać tylko dzięki zatrudnianiu najlepszych. Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Złotów (woj. wielkopolskie) Centrala firmy

Opis stanowiska:
aktualizacja opisów w bazie produktów
wystawianie na stronie internetowej sklepu nowych produktów
dbanie o wizerunek witryny
obsługa poczty e-mail
praca na okres 3 miesięcy

Wymagania:
swobodne poruszanie się w środowisku Internetu
znajomość MS Office
własny komputer z dostępem do Internetu
dyspozycyjność

Kandydatom oferujemy:
zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie w dynamicznie rozwijającej się firmie
atrakcyjny system wynagrodzenia
dostęp do narzędzi pracy

Prosimy o składanie swojej aplikacji (CV i listu motywacyjnego) poprzez stronę internetową mediaexpert. W zakładce INFORMACJE-PRACA (zamieszczona na dole strony internetowej) proszę o wybranie interesującej Państwa oferty i zaaplikowanie na nią za pomocą przycisku Aplikuj.

Prosimy o dopisanie klauzuli: ,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez TERG S.A. zawartych w ofercie dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 101, poz. 926)

Mapa ZłotówProfil założony około 4 lata temu

Zapytaj o ogłoszenie - Operator danych produktowych

Polecane, ciekawe strony z Piły. Prowadzisz serwis o Pile lub zwiazany z Piła - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Urząd Miasta Piła !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Piła City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Piły: Wałcz ogłoszenia - Złotów darmowe ogłoszenia - Wągrowiec ogłoszenia bezpłatne - Szamotuły ogłoszenia - Szczecinek sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję