Sortowacz/ka odpadów

KONTAKT

Piła - Dodane przez GP People (firma) -

Pełna treść ogłoszenia Sortowacz/ka odpadów

Dla naszego Klienta, jednego z odbiorców odpadów komunalnych na terenie Piły i okolic, poszukujemy aktualnie osoby na stanowisko:

sortowacz/ka odpadów (plastik/makulatura)
miejsce pracy: Piła

obowiązki:
- sortowanie surowców na taśmie
- oddzielanie plastiku i makulatury

wymagania:
- zdolności manualne
- zaangażowanie
- umiejętność pracy w grupie
- mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji
- gotowość do podjęcia pracy w systemie III-zmianowym

oferujemy:
- umowę zlecenie
- możliwość przejęcia przez Klienta na umowę o pracę po okresie próbnym
- wynagrodzenie 1850 zł brutto za miesiąc przy pełnym etacie

GP People posiada certyfikat o numerze 4972 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia.

Mapa PiłaProfil założony około 3 lata temu

Zapytaj o ogłoszenie - Sortowacz/ka odpadów

Polecane, ciekawe strony z Piły. Prowadzisz serwis o Pile lub zwiazany z Piła - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Urząd Miasta Piła !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Piła City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Piły: Wałcz ogłoszenia - Złotów darmowe ogłoszenia - Wągrowiec ogłoszenia bezpłatne - Szamotuły ogłoszenia - Szczecinek sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję